sponsorluk

sponsorluk
KAMEROĞLU BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS TÜM GÜCÜYLE MÜCADELESİNE DEVAM EDİYOR.

Vestel Venüs Sultanlar Liginin 13.haftası oynanan Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas -Vakıfbank maçı ile tamamlandı.

Geçen yılın Avrupa ve Dünya Şampiyonu olan ve bu yılda Vestel Venüs Sultanlar Liginin en önemli Şampiyon adaylarından biri olan Vakıfbank ile; Geçtiğimiz yıl 1.Ligde Şampiyon olup bu yıl ilk defa Vestel Venüs Sultanlar Liginde oynayan genç oyunculardan kurulu Beylikdüzü Voleybol İhtisas Bayan Voleybol Takımımız arasında oynanan karşılaşma gerçek anlamda Türk Voleybolunun kalitesinin göstergesi gibiydi.

Bugün maç içerisinde iki takımdan'da üst düzey savunma ve hücum organizasyonları izleyen uzun ralliler gören seyirciler adeta Voleybola doydular. Bununla birlikte Beylikdüzü Spor Kompleksini tamamen dolduran seyircilerin yanısıra TRT ekranlarından canlı yayınlanan maçı izleyen Voleybolseverler' de son derece güzel bir maç izlediler.

Vakıfbank karşısında 1 set almasına rağmen;rakibinin kadro derinliği ve tecrübesine yenik düşen Beylikdüzünün Sultanlarını gösterdikleri üst düzey performanstan dolayı kutluyor;Salonu tamamen doldurarak takımımıza Centimence destek veren taraftarlarımıza Teşekkür ediyoruz. Beylikdüzünün Sultanlarına önümüzdeki günlerde deplasmanda oynayacağı maçlarda başarılar diliyoruz.